پروتزسینه تهرانپارس

پروتزسینه تهرانپارس

پروتزسینه تهرانپارس

پروتزسینه تهرانپارس بیشتر به دلیل  بزرگ کردن حجم سینه و تغییر درشکل اندازه و یا بافت سینه انجام می شود. در طی این عمل جراحی با ایجاد برشی هایی مخصوص برروی سینه ایمپلنت هایی از جنس سیلیکون سلاین و… را که در فرم های مختلفی وجود دارد وارد سینه می کنند. این عمل جراحی در طی پروسه ای دو الی سه ساعته و تحت بیهوشی عمومی انجام می شود.

 

 

 

پروتزسینه تهرانپارس

 

 

 

دلیل انجام پروتزسینه تهرانپارس چیست

فرم سینه ها در خانم ها به دلایل مختلفی مانند تغذیه ، ژنتیک، افزایش سن، بارداری و شیردهی، کاهش و افزایش وزن شدید و ابتلا به برخی از بیماری ها دچار تغییرات فراوانی می شود. این موارد باعث می شود تا سینه فرم خود را از دست داده و ظاهری ناخوشایند به خود بگیرد.

با افزایش سن و همچنین کاهش وزن، حجم چربی های دربافت سینه و حالت الاستیکی پوست سینه به مرور کاهش می یابد. همین امر سبب می شود تا خانم های زیادی اقدام به انجام جراحی پروتز سینه نمایند.

لازم به ذکر است خانم هایی که به دلیل ابتلا به بیماری هایی مانند سرطان سینه، بخش و یا تمام حجم سینه خود را از دست داده اند، می توانند با انجام جراحی پروتز سینه، ظاهر سینه را بهبود بخشیده و بر اعتماد به نفس خود بیافزایند.

 

مزیت انجام عمل پروتزسینه تهرانپارس

-افزایش سایز سینه‌هایی که به طور طبیعی کوچک هستند

-بازگرداندن سایز پستان و شکل دادن آن پس از بارداری، کاهش وزن یا شیردهی

-بازیابی تقارن پستان در مواردی که سینه‌ها نامتقارن هستند.

-ترمیم پستان یا پستان‌ها پس از عمل جراحی

 

 

 

جنس و مواد تشکیل‌دهنده پروتزسینه تهرانپارس

پروتزهای سینه از جنس سیلیکونی که ژل مانند است، آب نمکی و پروتز سینه ثابت یا تولید «Gummy Bear» هستند.

-پروتزهای سینه آب‌نمکی گردهستند و با آب‌نمک استریل یا سالین پر شده‌اند. پروتز سینه آب‌نمکی دارای جداره‌ای سیلیکونی و غیرقابل نفوذ هستند، از پروتز‌های سیلیکونی سفت‌تر هستند، در صورت پارگی پروتز سینه تخت و صاف می‌شود و مایع درون آنها طی فرایندی طبیعی جذب بدن می‌شود چون این مایع به‌طور طبیعی در بدن وجود دارد، پس مشکلی برای سلامتی ایجاد نمی‌کند.

-پروتز سینه سیلیکونی از ترکیبات مختلف سیلیکون ساخته شده‌اند و شبیه ژل چسبنده هستند. با توجه به شبیه‌تر بودن آنها به بافت سینه انتخاب اول خانمها است.

علاوه بر این در صورت صدمه دیدن این پروتزها از بین نمی‌روند و ژل‌های درون پروتز به فضای اطراف یا لایه‌های دیگر پروتز وارد می‌شوند.درصورتی‌که از پروتز سینه سیلیکونی استفاده کرده‌اید، معاینه‌ی منظم توسط پزشک امری ضروری است..

اما اگر پروتزهای سینه ثابت( (Gummy Bear این پروتزها در بدن به‌جای گرد بودن، دارای شکل هستند و در قسمت پایین از برجستگی بیشتری برخورهستند.

تراکم سیلیکون در این نوع از پروتزها بالاست و درنتیجه سفت‌تر هستند و به همین دلیل آسیب‌دیدگی در آنها کمتر است. بزرگ‌ترین عیب پروتزهای ثابت این است که برای قرار دادن این پروتزها نسبت به انواع دیگر باید برش‌های بیشتری در پوست ایجاد شود.ودر صورتی که پاره شوند، به هیچ عنوان دچار تغییرات ظاهری نخواهند شد و از این جهت به آنها پروتزهای ثابت می‌گویند.

کاندید مناسب برای انجام پروتز سینه تهرانپارس

 

شرایط ذیل می تواند شما را به کاندید مناسب عمل پروتز سینه تبدیل نماید:

-سینه هایتان نسبت به بدنتان کوچک تر است.

-زمانی که مایو یا لباس های باز و چسبان می پوشید خجالت زده می شوید.

-لباس هایتان از ناحیه سینه گشاد هستند.

-سینه هایتان سینه بند را پر نمی کنند.

-پس از بچه دار شدن، سینه هایتان کوچک تر شده و سفتی شان را از دست داده اند.

-به دنبال کاهش وزن، سینه هایتان کوچک شده اند.

 

 

 

 

 

جراحی لیفت سینه تهرانپارس

جراحی لیفت سینه یکی از روشهای جوانسازی پوست سینه محسوب می شود که به وسیله آن پوست اضافی در قسمت سینه برداشته  شده و بافت های باقیمانده به اطراف آن کشیده می شود وپزشک به پوست سینه شما شکل دوباره می دهد وبه این ترتیب خطوط سینه ها برای شما  مشخص می شود.

 

همان گونه که گفته شد جراحی لیفت سینه نوع جوانسازی سینه برای فرد است به مرور زمان با افزایش سن در سینه زنان تغییراتی ایجاد می شود و سینه شکل سفت خود را از دست می دهد. این تغییرات در بدن زنان به دلیل بارداری شیردهی افزایش یا کاهش وزن ،افزایش سن ،وراثت دربرخی از زنان  ایجاد می شود.

 

جراحی لیفت سینه چگونه انجام می شود

 

جراحی لیفت سینه با برش ها و تکنیک های مختلف توسط جراح سینه انجام می گیرد.و دارای چندین مرحله است

 

مرحله بیهوشی

 

برای انجام جراحی لیفت  سینه در ابتدا فرد بیهوش می شود دراین مرحله از داروهای بیهوشی مانند آرام بخش های وریدی و بیهوشی عمومی استفاده می شود.

 

مرحله برش

 

در مرحله بعد از بیهوشی  پزشک بر روی  سینه شما برش ایجاد می کند .برش سینه توسط پزشکان بیشتر به  سه صورت متداول انجام می شود

 

برش دور ناحیه تیره نوک پستان،به صورت عمودی و رو به پایین

 

برش بخش تیره اطراف نوک پستان به سمت چین های سینه

 

برش می تواند از اطراف ناحیه تیره نوک پستان به صورت عمودی پایین و سپس به صورت افقی به طرفین سینه ها نیز برای شما ایجاد شود

 

پروتزسینه تهرانپارس

جراحی سینه تهرانپارس

جراحی سینه تهرانپارس در حقیقت به کل عمل های  زیبایی سینه  اطلاق می شود پزشکان با انجام  جراحی سینه می توانند شکل ،حالت ، واندازه سینه ها را بهبود ببخشند و همچنین افرادی که به هر دلیلی مانند سرطان سینه  مجبور به  برداشتن سینه خود شده اند پس از برداشتن سینه با انجام جراحی پلاستیک سینه Tسینه های خود را ترمیم می کنند و شکل وحالتی دوباره به آن می دهند.

شما با انجام جراحی پلاستیک سینه می توانید درظاهرسینه خود تغییراتی ایجاد کنید و این تغییرات را شما بعد از جراحی احساس می کنید .

 

درجراحی سینه با انجام روشهای مختلف جراحی زیبایی سینه پوست های اضافی دراین ناحیه به راحتی برداشته می شود ونوک سینه و حالت سینه شما بعد از جراحی را در جای مناسب خود قرار می گیرد . و شما سینه ای زیباتر و خوش فرم تری بعد از جراحی خواهید داشت.

 

 

 

 

چرا جراحی سینه انجام دهیم

 

یکی از دلایلی که خانم ها تمایل دارند جراحی سینه انجام دهند خوش فرم شدن وزیباتر شدن سینه ها است که این مشکل بیشتر در دوران بارداری و شیردهی برای فرد اتفاق می افتد.

 

زیرا در دوران بارداری در خانم ها برخی تغییرات ناخواسته ایجاد می شود که یکی از مهترین مشکلات افتادگی سینه ها است .

 

همچنین افراد بعد ازداشتن یک  کاهش وزن شدید در سینه های خود دچار شکل بد فرم می شوند.درهنگام کاهش وزن برخی از افراد دچار کاهش حجم سینه نیز می شوند  که فرد مجبور به انجام یکی از انواع جراحی های  سینه می شود.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید