هزینه جراحی بینی در تهران

هزینه جراحی  بینی در تهران

هزینه جراحی  بینی در تهران

هزینه جراحی  بینی در تهران برای هرفرد  متفاوت است؛زیرا هزینه جراحی بینی به تغییراتی که در بینی فرد صورت می گیرد وهمین طورعملکرد پزشک بستگی دارد به طور کلی هزینه جراحی بینی شامل موارد هزینه جراح،هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه دارو،وسایل مصرفی وهزینه های بیمارستان که به طور کلی ازبیماردریافت می شود.

 

 

هزینه جراحی بینی در تهران

 

امروزه جراحی زیبایی بینی در بین مردم بسیار رواج پیدا کرده است بنابراین هزینه جراحی  بینی در تهران چیزی است که در بین مردم بیشتر مورد سوال است برحسب نوع بینی و نوع پوست بیمار هزینه جراحی بینی فرق خواهد کرد. کسانی که بینی های استخوانی دارند هزینه کمتری برای آن ها در نظر گرفته می شود. البته تجربه پزشک جراح شما و محل انجام جراحی از مواردی است که در هزینه جراحی بینی موثر است.

 

هزینه مختلف جراحی بینی

هزینه جراحی  بینی در تهران برحسب نیاز بینی فرد متفاوت است.به عنوان مثال اگر جراحی بینی فقط ترمیم بینی با استفاده از تزریق مایع یا ژل انجام شود معمولاً این ترمیم به‌صورت سرپایی و در مطب پزشک انجام می‌شود وهزینه آن بستگی به جراح از چند صد هزار تومان تا چند میلیون می‌باشد،

 

زیرا هزینه برای بینی هر فرد متفاوت است. اما اگر یک عمل جراحی ترمیمی کامل باشد و در جراحی قبلی نقص وجود داشته باشد، باید یک عمل جراحی کامل انجام شود و معمولااین نوع جراحی  هزینه بالای برای فرد خواهد داشت مگر اینکه بینی نقص زیادی نداشته باشد.

 

هزینه های بیهوشی

معمولاهزینه های بیهوشی در کل فرایند جراحی بینی محاسبه می شود. میزان هزینه بیهوشی به پزشک بیهوشی، زمان عمل وبیهوشی موضعی یا بیهوشی عمومی بستگی دارد. معمولاً بیهوشی عمومی هزینه ی بیشتری نسبت به هزینه بیهوشی موضعی دارد زیرا مستلزم زمان و تلاش بیشتر متخصص بیهوشی است.

 

هزینه تجهیزات مورداستفاده در جراحی بینی

این هزینه‌ها بسته به جراح پلاستیکی که این عمل را انجام می دهد و اینکه این عمل در بیمارستان یا یک مرکز جراحی تخصصی انجام می شود متفاوت است معمولاً تسهیلات جراحی بینی در بیمارستان بیشتر از تسهیلاتی است که در یک مرکز جراحی انجام می‌شود بنابراین هزینه در بیمارستان بیشتر است.

 

هزینه جراحی زیبایی بینی در تهران  چقدر می باشد؟

هزینه جراحی زیبایی بینی در تهران  با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه بیمارستان و پرسنل آن ، هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه آزمایشات و داروها و غیره تعیین می شود.

 

به این نکته توجه داشته باشید که به خاطر هزینه کمتر به هر جراح بینی مراجعه نکنید و ابتدا درباره او تحقیق کنید چرا که اگر از نتیجه جراحی بینی رضایت نداشته باشید باید تا یک سال صبر کنید و بعد از آن برای جراحی ترمیمی بینی اقدام کنید در این صورت میزان هزینه جراحی بینی برای تان بسیار بیشتر می شود.

 

هزینه عمل بینی در تهران

 

به طور کلی در صورتی که جراحی بینی  شما تنها  ترمیم بینی با استفاده از تزریق مایع یا ژل باشد در بیشتر مواقع این این ترمیم به‌صورت سرپایی و در مطب خود  پزشک انجام می‌شود وهزینه آن به جراح  شما بستگی دارد اما این هرینه از چند صد هزار تومان تا چند میلیون می‌باشد، زیرا هزینه برای بینی هر فرد متفاوت است.

اگرشما  یک عمل جراحی ترمیمی کامل داشته  باشید و در جراحی قبلی به هر دلیلی دچار مشکل  نقصی شده باشید ،و نیازمند یک عمل جراحی کامل باشید و معمولااین هزینه بالای چند میلیون تومان است مگر اینکه بینی نقص زیادی نداشته باشد.در اینجا به برخی از هزینه های جراحی بینی اشاره شده است

 

هزینه های محل انجام جراحی بینی

 

جراحی بینی در یکی ازدو مکان زیر انجام می شودمراکز جراحی یا کلینیک ها و یا بیمارستان ها. زمانی که شما برای مشاوره با جراح بینی خود اقدام می کنید باید این سوال را از پزشک خود بپرسید که مکان در نظر گرفته شده برای عمل بینی کجاست.

 

هزینه جراحی بینی در مراکز جراحی به مراتب کمتر از هزینه های بیمارستان است. در این مراکز، تمام اصول ایمنی و بهداشتی رعایت خواهد شد.

 

معمولا بیمارستان ها می توانند خدمات بهتر و  با کیفیت بالاتری را ارائه دهند و شاید شما مجبور باشید هزینه  بیشتر  و یا چند برابر را پرداخت کنید. برای مثال زمانی که بیمار در معرض خون ریزی و یا یک موقعیتی که از قبل کمتر پیش بینی شده است ،قرار می گیرد بیمارستان ها متخصصین بیشتری دارند و در کمترین زمان می توانند مشکل به وجود آمده را برطرف کنند.

 

 

هزینه جراحی بینی در تهران

 

 

 

هزینه جراحی  بینی در تهران در بیمارستان

 

هزینه جراحی  بینی در تهران در بیمارستان باید بگوییم که جراحی بینی علاوه بر بهبود ظاهر بینی باعث عملکرد صحیح تنفسی نیز می شود که در بعضی موارد ممکن است قسمتی از هزینه و یا کل هزینه شامل پرداخت بیمه شود که این بستگی به نوع جراحی دارد.

 

معمولا هیچ کدام از جراحی های زیبایی شامل بیمه نیست و هزینه جراحی بینی توسط خود فرد پرداخت می شود. در صورت وجود در مشکل ساختاری بینی هزینه عمل بینی در بیمارستان بیشتر از کلینیک های خصوصی است..

 هزینه عمل بینی در کلینیک ها

 

جراحی زیبایی بینی در بین مردان و زنان امروزه از محبوبیت بالایی برخوردار است و از همین رو افراد زیادی علاقمند به انجام این نوع جراحی زیبایی می باشند که در بحث هزینه عمل بینی در کلینیک ها باید بگوییم بسته به نوع بینی و تخصص جراح زیبایی هزینه عمل بینی در کلینیک ها متفاوت است.

 

هزینه عمل بینی در کلینیک های خصوصی به نسبت بیمارستان های مناسی تر است. البته با توجه به موقعیت جغرافیایی کلینیک و تجهیزات کلینیک، استفاده از روش ‌ها و ابزارهای به ‌روز، کادر درمانی و مشاوران مجرب و قابل اعتماد در هزینه عمل بینی در کلینیک ها تاثیر گذار است.

 

نکاتی در مورد انجام هزینه جراحی زیبایی بینی در تهران

یکی  ازمهمترین عمل‌های زیبایی بر روی صورت فرد است زیرا به طور مستقیم در زییایی فرد تاثیر می گذارد  و به همین دلیل  هزینه این عمل زیبایی نسبت به سایر عمل های زیبایی تا حدی بالاتر است.

به دلیل اینکه در این عمل با ساختارهای بسیار ظریف بینی پزشک شما کار دارد این جراحی باید با دقت وتوجه دقیق به جزئیات واصلاح دقیق بینی فرد انجام شود .زیرا جراح علاوه براصلاح  وضعیت غضروف بینی ساختار استخوانی بینی و پوست آن را نیز باید  تغییر می‌دهد تا به یک نتیجه طبیعی و مطلوب دست یابد. در نتیجه جراح توجه خاصی به نتیجه جراحی و عملکرد مناسب بینی دارد . به این ترتیب پیچیدگی جراحی بینی  می‌تواند به‌طور مشخص بر قیمت عمل بینی تاثیر گذار باشد.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید