دکتر بینی خوب در تهران

دکتر بینی خوب در تهران

دکتر بینی خوب در تهران

دکتر بینی خوب در تهران  علاوه بر مهارت و تخصص‌های لازم باید به هنگام مشاوره بدون در نظر گرفتن منافع خود بتواند به‌خوبی مشاوره دهد و یک دیدگاه کلی از نتایج به فرد متقاضی بدهد تا به‌خوبی بتواند تصمیم‌گیری کند.پس دقت داشته باشید برای رسیدن به نتیجه دلخواه جراحی عمل بینی خود را به جراحی بسپارید که از موفقیت نتیجه خیالتان راحت باشد.

 

دکتر بینی خوب در تهران

روش انتخاب دکتر بینی خوب در تهران

اولین مراحله سرچ کردندکتر بینی خوب در تهران در موتورهای جستجو است که لیستی از جراحان بینی نمایش داده می شود.

افراد می توانند با مراجعه به سایت جراح بینی و رفتن به گالری تصاویر یا صفحه اینستاگرام نمونه کارهای قبل و بعد از عمل بینی جراح بینی را مشاهده نمایند.
با مراجعه به سایت جراح مورد نظر  می توانند در مورد تخصص و تجربه و میزان مهارت و غیره جراح بینی اطلاعات کسب نماید.

بعد از این مراحل فرد می تواند با مراجعه حضوری به مطب با جراح بینی مشاوره داشته باشد و در مورد انتظار خود از انجام جراحی بینی صحبت کند و جراح بینی با توجه به نوع و ساختار بینی یک دیدگاه کلی از عمل زیبایی بینی به فرد خواهد داد تا فرد بتواند برای انجام عمل بینی خود تصمیم گیری نماید.

فرد می تواند با بیمارانی که در مطب حضور دارند صحبت کند و میزان رضایتشان را از انجام جراحی زیبایی بینی جویا شود.

 

 

درانتخاب دکتر بینی خوب در تهران چه معیارهایی را در نظربگیریم

-یکی از معیارهایی که درانتخاب دکتر بینی خوب در تهران باید در نظر بگیرد این است که پزشک در مورد بینی شما اطلاعات وآگاهی لازم را بدهد تا یک انتخاب آگاهانه داشته باشید.
-بهتراست به هنگام مراجعه به پزشک برای جراحی نمونه کارهای پزشکتان را ببینید تا با کارکرد پزشک آشنا شوید و مهارت پزشک را در نظر بگیرید و به‌درستی تصمیم بگیرید.
– بهتر است یک لیست از پزشکان مطرح و باتجربه در این زمینه تهیه کنید و به آن‌ها مراجعه کنید این کار باعث می‌شود شما راحت ‌تر بتوانید بهترین جراح بینی در شهری که زندگی می‌کنید وهمین طور دکتر بینی خوب در تهران را پیدا کنید.

-داشتن تخصص ودانش لازم درزمینه جراحی زیبایی بینی یکی دیگراز معیار های انتخاب دکتر بینی خوب در تهران است.

یک جراح بینی خوب با توجه به تجربه ای که در این زمینه دارد بعد از بررسی پوست، استخوان بندی و غضروف بینی شما تکنیک مورد نظر خود را برای جراحی انتخاب می نماید تا بهترین جراحی را برای شما انجام دهد.

 

 

هدف از انجام جراحی بینی چیست

جراحی بینی با سه هدف برای بیشتر افراد انجام می شود:

-جراحی زیبایی بینی : این جراحی تنها با هدف اصلاح ایرادات ظاهری بینی چون قوز و برآمدگی، افتادگی و بزرگ بودن بینی انجام می شود.

-جراحی درمانی بینی :این نوع جراحی بیشتر به منظور برطرف کردن ایرادات عملکردی بینی چون پولیپ ، سینوزیت و انحراف بینی ، جراحی درمانی بینی انجام می شود.

-جراحی ترمیمی بینی :  جراحی ترمیمی زمانی انجام می شود که افراد از نتیجه جراحی بینی اولیه خود راضی نباشند یا بینی بعد از جراحی دچار عوارضی چون مشکلات تنفسی شده باشند، ومجبور به انجام جراحی بینی ترمیمی شوند. این جراحی به مراتب پیچیده تر از جراحی بینی اولیه می باشد بنابراین هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.

نکته قابل توجه در جراحی بینی ترمیمی این است که برای انجام این جراحی باید حداقل یکسال از جراحی بینی اولیه گذشته باشد تا تورم بینی کاهش یابد و ایرادات بینی به طور کامل قابل تشخیص باشد

قبل از جراحی  بینی این نکات را درنظر بگیرید

-ابتدا درباره جراحان بینی که در نزدیکی محل زندگی تان فعالیت می کنند تحقیق کنید.
-به مطب یا کلینیک های زیبایی رفته و از نزدیک نمونه کار های پزشک مورد نظر خود را مشاهده کنید.
-از دستیاران آن ها اطلاعات لازم را به دست آورید.
-با بیماران آن ها درمطب صحبت کنید.
-پس از انتخاب با وی یک جلسه مشاوره داشته باشید.
در جلسه مشاوره از جراح بینی بخواهید اطلاعات لازم در رابطه با جراحی بینی در اختیار شما قرار دهد.

-هدف تان از جراحی بینی را برای وی شرح دهید و از او بخواهید بهترین روش را برای شما انتخاب کند.

 

 

اهمیت انتخاب دکتر جراح بینی خوب در تهران

انتخاب دکتر جراح بینی خوب در تهران برای تمامی متقاضیان جراح بینی کار دشواری است زیرا امروزه جراحان بسیار زیادی در زمینه جراحی بینی فعالیت می کنند و همین امر منجربه دشواری بهترین جراح بینی می شود .

 

دقت داشته باشید که هر جراح بینی سبک منحصر به فرد خود را دارد به طور مثال برخی از جراحان بینی با جراحی بینی فانتزی موافق نیستند و بیماری که بینی فانتزی بخواهد را پذیرش نمی کنند .

بنابراین در انتخاب دکتر جراح بینی خوب در تهران بسیار دقت کنید تا جراحی بینی را انتخاب کنید که وجدان کاری و صداقت داشته باشد تا منفعت خود را در نظر نگیرد و هرچه به صلاح بیمار است را به او بگوید.

انتخاب یک جراح بینی خوب منجربه کسب یک نتیجه ایده آل از جراحی بینی می شود و بیمار پس از رینوپلاستی هیچ گونه نارضایتی نخواهد داشت .

مهم ترین دلیل افراد برای انجام جراحی زیبایی بینی ، بهبود فرم ظاهری بینی می باشد به همین دلیل جراح بینی باید بتواند به خوبی بینی را فرم دهد .

برای فرم دهی بینی ، بیمار و جراح بینی باید به طور دقیق با یکدیگر صحبت کنند .

 

جراح بینی با توجه به نوع بینی بیمار بهترین فرم برای بینی را پیشنهاد می دهد و بیمار نیز با توجه به سلیقه شخصی خود ، فرم ایده آل خود را به جراح بینی می گوید در نتیجه جراح بینی تصمیم میگیرد که فرم بینی باید چگونه باشد تا فرد نیز از نتیجه جراحی بینی راضی باشد.

 

 

 

نکاتی که درانتخاب دکتر جراح بینی در تهران باید توجه کنید

در انتخاب دکتر جراح بینی در تهران به این نکته توجه کنید که برای جراحی بینی بهتر است جراحی را انتخاب کنید که در شهر خود شما باشد تا حمل و نقل برای شما آسان تر شده باشد ولی این موضوع را نیز در نظر بگیرید که اگر جراح بینی مهارت و تجربه ی لازم را نداشته باشد عوارض زیادی برای شما به دنبال خواهد داشت.

 

بنابراین در انتخابدکتر جراح بینی در تهران  به این نکته توجه کنید که در صورتی که جراحی بینی به درستی انجام نشود بعد از گذشت مدتی شما باید عمل ترمیمی بینی را انجام دهید که این عمل ترمیمی هزینه بالاتر برای شما خواهد داشت و عوارض آن نسبت به جراحی اولیه بیشتر خواهد بود . بنابراین قبل از انجام جراحی بینی در انتخاب جراح بینی دقت لازم را داشته باشید تا بعد از جراحی دچار مشکل و عوارض بعد از عمل نشوید.

دکترفرخ سوادار

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید