جراح پلاستیک تهرانپارس

جراح پلاستیک تهرانپارس

جراح پلاستیک تهرانپارس

جراح پلاستیک تهرانپارس قادر است تمامی جراحی های مرتبط با بدن را به خوبی انجام دهد ، دراصل انتخاب جراح پلاستیک ماهرو خوب برای فردی که تمایل به انجام یکی ازروش های پیکرتراشی دارد بسیار مهم است. زیرا نتیجه حاصل از جراحی پلاستیک در زیبایی اندام یا چهره فرد تاثیر بسزایی دارد.

 

جراح پلاستیک تهرانپارس

 

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی یک دوره عمومی را برای کسب مهارت پشت سر می گذارد و پس ازآن نیز یک دوره سه ساله را برای کسب مدرک فوق تخصصی سپری می کند تا به خوبی تمام مهارت های مورد نیاز را کسب کند.

 

بنابراین یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در طی دوره تحصیل خود به خوبی مهارت های مورد نیاز را یاد می گیرند و تجربه های مورد نیاز را در زمینه جراحی های پلاستیک و زیبایی کسب می کند.

 

همان گونه که می دانید جراحی های زیبایی و پلاستیک برای بهبود ظاهروافزایش زیبایی انجام می شوند بنابراین باید به بهترین نحو ممکن انجام شود تا فرد از نتیجه رضایت کامل داشته باشد.

 

 

خصوصیات جراح پلاستیک تهرانپارس چیست ؟

جراح پلاستیک تهرانپارس سلامت فرد را بدون در نظر گرفتن مسائل مالی اولویت کار خود قرار دهد. برای انتخاب بهترین جراح پلاستیک بینی می توان به مطب مراجعه کنید و نمونه کارهای جراح پلاستیک را از نزذیک مشاهده کنید و با بیماران قبلی جراح که در فواصل زمانی مختلف مراجعه می نمایند و میزان رضایت از نتیجه عمل افراد را مورد بررسی قرار دهید.

-جراح پلاستیک تهرانپارس ، افراد را در جریان تغییرات حین عمل قرار می دهد و توصیه های قبل و بعد از جراحی را به اطلاع می دهد.

-جراح پلاستیک تهرانپارس دیدگاه کلی از نتیجه جراحی در اختیار فرد قرار می دهد تا با دید بازتر و آگاهانه عمل زیبایی را انجام داد.

-جراح پلاستیک تهرانپارس به سلیقه و خواسته فرد توجه دارد و بهترین روش را برای جراحی انتخاب می کند تا زیبایی و تناسب بین اجزای دیگر حفظ شودو عملکرد طبیعی بینی را اولویت قرار دهد.

 

 

 

انواع جراحی که توسط جراح پلاستیک تهرانپارس انجام می شود

 

جراحی زیبایی بینی

 

بینی ، عضو برجسته صورت است که تاثیر به سزایی در زیبایی چهره افراد می گذارد به همین علت روازنه به تعداد افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند افزوده می شود ؛ جراحی بینی با دو هدف درمانی و زیبایی انجام می گیرد که می توان این دو را به صورت همزمان انجام داد و بسیاری از مشکلات بیماران هم چون انحراف بینی ، کجی بینی ، پولیپ بینی ، نامتقارنی بینی و غیره در حین انجام جراحی بینی برطرف می شود.

 

 

جراحی زیبایی شکم

انجام ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم ، برای  از بین بردن چربی و پوست های شل و اضافی شکم انجام می گیرد و سبب می شود شکم افراد به شکمی صاف و تخت تبدیل شود.

جراحی زیبایی شکم ، با توجه به وسعت عمل جراحی به دو دسته ابدومینوپلاستی کامل و مینی ابدومینوپلاستی تقسیم می شود.

اگر بیمارنی که جراحی زیبایی شکم انجام داده اند ، سبک زندگی صحیح و سالم را در پیش گیرند ؛ نتیجه جراحی زیبایی شکم آن ها دائمی خواهد بود.

 

جراحی زیبایی پلک

 

جراحی زیبایی پلک که در اصطلاح پزشکی به آن  بلفاروپلاستی گفته می شود ، به منظور رفع کیسه های چربی و پوست اضافی پلک های بالا و پایین انجام می شود و سبب جوانی و شادابی چشم های شما می شود.

چشم ها ، یکی از تاثیر گذارترین اعضا صورت درزیبایی چهره افراد می باشند که در اثر عوامل متفاوتی زیبایی و شادابی خود را از دست می دهند به همین علت جراحی زیبایی پلک در بین مردم طرفداران بسیاری پیدا کرده است و افراد زیادی تصمیم به انجام این جراحی می گیرند.

انجام همزمان جراحی پلک تحتانی و فوقانی با یکدیگر وجود دارد. نتیجه جراحی زیبایی پلک ، دائمی می باشد بنابراین بیماران نگران برگشت پذیر بودن این جراحی نباشند.

 

 

جراح پلاستیک تهرانپارس

 

لیپوماتیک

 

لیپوماتیک ، یکی از ایمن و نوین ترین روش های لاغری موضعی است که به منظور رفع چربی های نواحی متفاوت بدن هم چون شکم ، پهلو ، ران پا ، غبغب ، باسن و غیره انجام می شود و همانطور که گفته شد انجام این عمل ، لاغری موضعی را در پی دارد.

 

 

جراحی زیبایی سینه

 

جراحی زیبایی سینه ، به سه جراحی پروتز سینه ، لیفت سینه و ماموپلاستی تقسیم می شود.

-پروتز سینه منظور از جراحی پروتز سینه ، افزایش سایز سینه ها با استفاده از کارگذاری پروتزاست.

-ماموپلاستی در حین انجام عمل ماموپلاستی ، جراح تلاش می کند تا سایز سینه بیمار کاهش یابد.

لیفت سینه بسیاری از بانوان در اثر عوامل متفاوتی هم چون شیردهی دچار شل شدگی سینه شده اند آن ها می توانند با انجام جراحی لیفت سینه افتادگی سینه خود را بر طرف کنندلازم به ذکر است در عمل لیفت سینه ، سایز سینه ها تغییر نمی کند تنها سینه ها بالا کشیده می شوند.

 

 

 

جراح زیبایی تهرانپارس

جراح زیبایی تهرانپارس به شما کمک خواهد کرد تا صورت واندام زیبا تری داشته باشید .همچنین  بهترین فوق تخصص زیبایی در تهران باید تجربه دانش و مهارت کافی دراین زمینه کسب کرده باشد تا بتواند شما را به یک نتیجه مطلوب و رضایت بخش نزدیک کنید .

به طور مادر زادی برخی افراد  دارای صورت و اندام نازیبا یی هستند که در چهره این افراد  تاثیرات  بسیار منفی می گذارد که همین موضوع باعث کاهش اعتماد به نفس در آنها خواهد شد. بنابراین بهترین جراح زیبایی تهرانپارس می تواند با اصلاح نواقص صورت فرد باعث زیبایی چهره در آن ها شود واعتماد به نفس آنها را بالاببرد.

در آخر باید گفت که بهترین جراح زیبایی تهرانپارس باید تمام نکات و توصیه های لازم را در مورد اقدامات قبل و بعد از جراحی زیبایی را برای رسیدن به نتایج مطلوب تردر نظر بگیرد.

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی باید با معیارهای زیبایی آشنای لازم را داشته باشد به گونه ای که بتواند زیبایی را برای انواع جراحی های پلاستیک صورت و بدن فرد ایجاد نماید. بنابراین در انتخاب جراح زیبایی قبل هر اقدامی دقت لازم را داشته باشید تا بهترین جراح زیبایی را در این زمینه انتخاب کنید.

 

 

 

 

 

 

 

دکتر فرخ سواد دار

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید