بهترین دکتر جراح پلاستیک در تهران

بهترین دکتر جراح پلاستیک در تهران

بهترین دکتر جراح پلاستیک در تهران

بهترین دکتر جراح پلاستیک در تهران در زمینه تکنیک‌های اصلی جراحی، درمان تروما و همچنین موارد تخصصی مانند انتقال بافت، تزریق چربی، پیکرتراشی و جراحی با لیزر آموزش وتخصص لازم را کسب کرده است. همچنین بهترین دکتر جراح پلاستیک در تهران تخصص‌های گوناگون را برای جراحی  کودکان و بزرگسالان  کسب کرده است به درمان بخش وسیعی از عارضه‌های بدن می پردازد.

 

 

بهترین دکتر جراح پلاستیک در تهران

 

بهترین دکتر جراح پلاستیک در تهران کیست

بهترین دکتر جراح پلاستیک در تهران کسی است که پس از گذراندن دوره های آموزشی در دانشکده رشته پزشکی وتخصص زیبایی در سطح فوق تخصص، توانایی تشخیص کمبود و اختلالات موجود درشکل ظاهر هر فرد را پیدا کرده و بهترین روش درمانی را در بهبود ظاهری و بیرونی فرد اتخاذ می کند. پزشک جراح این کار را به وسیله جراحی و تصحیح مکان و تغییر موقعیت بافتی انجام می دهد.

 

معمولا بیماران با مشکلاتی مانند سوختگی های مادرزادی، ارثی، نواقص به وجود آمده در اثر تصادفات و ضربه در پوست و بدن، معمولا به جراحان پلاستیک و زیبایی مراجعه می کنند که جراح با توجه به شرایط بیماران روش درمانی مناسبی برای آنها در نظر می گیرند.

 

 

نکاتی برای انتخاب بهترین دکتر جراح پلاستیک در تهران

در صورتی که قصد انجام عمل جراحی زیبایی دارید، باید یک جراح آموزش دیده، ماهر وبا تجربه برای انجام این روش انتخاب کنید. برای مطمئن شدن از واجد شرایط و با تجربه بودن جراح باید برخی اقدامات انجام دهید و سوالاتی را بپرسید که شامل موارد زیر هستند:

-یک جراح معتبر انتخاب کنید و اعتبارنامه‌های وی را بررسی کنید.

-از کلینیک‌ها و بیمارستان‌های جراحی زیبایی بازدید کنید. تا آنجا که می‌توانید در مورد روش عمل و مکان‌هایی که این عمل‌ها را ارائه می‌دهند (کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها) و جراحانی که آن‌ها را انجام می‌دهند اطلاعات جمع کنید.

-در صورت مراجعه به کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها از سوال پرسیدن هراسی نداشته باشید. مراکز معتبر با روی خوش و با رضایت به سوالات شما جواب خواهند داد.

– با جراح صحبت کنید. کلینیک یا بیمارستانی که انتخاب می‌کنید باید یک جلسه مشاوره با جراحی که این عمل را انجام می‌دهد یا بر آن نظارت می‌کند ترتیب دهد.

 

 

مدارک بهترین جراح فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران

مدارک بهترین جراح فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران  شامل ورود به دانشکده پزشکی، دستیاری و یا دوره تکمیلی تخصصی ترجیحاً در تخصص جراحی می‌باشد که به دنبال آن اخذ مدرک در آن تخصص و دوره‌ی بعد از دستیاری بخصوص در زمینه‌ی جراحی زیبایی خواهد بود. این دوره را می‌توان از طریق یک برنامه تکمیلی تخصصی جراحی زیبایی، و نیز کارگاه‌ها، سمینارها و کنفرانس‌ها انجام داد.

 

ویژگی های بهترین دکتر جراح پلاستیک در تهران

موضوعی که بسیار اهمیت دارد تخصص و تحصیلات جراح می باشد. بهترین دکتر جراح پلاستیک در تهران باید فوق تخصص جراحی زیبایی پلاستیک باشد و یا حدالامکان متخصص دراین حوزه باشد.

به عنوان مثال جراح عمومی نمی تواند مورد مناسبی برای چنین جراحی پراهمیتی باشد. جراح پلاستیک  باید با آناتومی بدن فرد کاملا آشنا باشد ، یک اشتباه می تواند خسارت جبران ناپذیری را برای فرد به همراه داشته باشد.

 

برای تشخیص مهارت و تجربه بهترین دکتر جراح پلاستیک در تهران می توانید از اطرافیان و افرادی که توسط  جراح مورد نظر شما جراحی شده اند پرس و جو کنید. سعی کنید حتما حضوری با این افراد صحبت داشته باشید.

این حق شماست که از نتیجه جراحی های پزشکتان اطلاع داشته باشید تا با اطمینان و اعتماد کامل زیر دست توانمند آن جراحی کنید.

 

 

بهترین دکتر جراح پلاستیک در تهران

خصوصیات بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران

-سلامت فرد را اولویت کار خود قرار دهد و بهترین و مناسب ترین روش جراحی زیبایی را با در نظر گرفتن انتظار فرد انتخاب نماید.

-بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک باید در زمینه انواع جراحی پلاستیک اطلاعات به روز و کافی داشته باشد.

-اعتماد فرد را جلب کند و با صبر و حوصله به تمام سوالات فرد پاسخ دهد و در مورد نحوه جراحی پلاستیک و نتیجه آن دیدگاه کلی به فرد بدهد.

– چنانچه فرد شرایط جسمی یا حتی روحی مناسبی برای انجام جراحی پلاستیک و زیبایی ندارد، جراح پلاستیک این موضوع را با فرد در میان بگذارد و جراحی پلاستیک را به یک شرایط مناسب و زمان دیگری موکل کند که آمادگی فرد بیشتر باشد.

– بهترین دکتر جراح پلاستیک در تهران تمام نکات و توصیه های لازم را در مورد اقدامات قبل و بعد از جراحی زیبایی را برای رسیدن به نتایج مطلوب تر مطرح خواهد نمود.

-فوق تخصص جراحی پلاستیک باید با معیارهای زیبایی آشنا باشد و بتواند آن ها را با علم خود تلفیق کند و زیبایی را برای انواع جراحی های پلاستیک صورت و بدن فرد ایجاد نماید.

 

قبل از جراحی به چه نکاتی توجه کنیم ؟

یکی از مهم ترین اقداماتی که پزشک انجام می دهد این است که شرایط روحی بیمار را از لحاظ روانی بررسی کند و از سلامت بیماراطمینان پیدا می کند.

 

در بسیاری از موارد برای اطمینان از اینکه بیمار شرایط لازم برای جراحی را دارد یا خیر آزمایش خون ، رادیوگرافی های متعدد و … انجام می شود . این مورد در ارتباط با افرادی که می خواهند جراحی زیبایی انجام دهند تا زیباتر شوند با افرادی که برای درمان های ضروری و اورژانسی مراجعه می کنند مهم تر است و باید با دقت بیشتری انجام شود.

 

جراحی پلاستیک می تواند در هر قسمتی از بدن مانند بینی ، صورت ، ناحیه گردن و … باشد و برای انجام این کار حتما باید پزشک متخصص با تجربه ای را انتخاب کنید تا جراحی با دقت انجام شود و فرد از نتیجه جراحی رضایت پیدا کند و خطری او را تهدید نکند.

 

پس برای این کار به هر پزشکی اطمینان نکنید و حتما قبل از انجام جراحی در مورد  پزشک خود به خوبی  تحقیق کنید.

 

نکات در خصوص بهترین جراح پلاستیک

 

جراحان فوق تخصص پلاستیک و زیبایی تنها افرادی هستند که اجازه انجام چنین عمل هایی رو دارند. لیست بهترین جراح پلاستیک ایران و زیبایی تهران در وب سایت رسمی انجمن جراحان پلاستیک موجود است و می توانید بهترین جراح پلاستیک در ایران را از آنجا پیدا کنید. بهترین جراح پلاستیک ایران در مراکز فوق تخصصی فعالیت می کند و معمولا باید از مدت ها قبل برای مشورت و یا انجام جراحی وقت ویزیت بگیرید.

 

دکتر فزخ سواددار

 

 

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید