بهترین دکتر تزریق چربی درتهران

بهترین دکتر تزریق چربی درتهران

بهترین دکتر تزریق چربی درتهران

بهترین دکتر تزریق چربی درتهران نقشی مهم و حیاتی در نتایج این عمل زیبایی دارد. می توان گفت احتمال موفقیت عمل تزریق چربی بستگی به جراح و مهارت و تجربه وی دارد، در نتیجه یکی از مهمترین مراحل برای متقاضیان این عمل، پیدا کردن بهترین دکتر تزریق چربی است.

بهترین دکتر تزریق چربی درتهران

تزریق چربی چیست و چگونه انجام می شود؟

تزریق چربی به منظور فرم دهی و حجیم سازی برخی نواحی بدن مانند: لب، گونه، باسن، سینه انجام می شود که با برداشتن چربی های اشباع شده از برخی نقاط بدن که بانک مناسب و کافی از بافت های چربی را دارند صورت می پذیرد.

 

 

 

این چربی های به دست آمده طی مراحل مختلفی خالص سازی شده و آماده ی تزریق به نقاط مورد نظر می شوند. همچنین تزریق چربی به عنوان گزینه ی مناسب و ایده آل دربین انواع پر کننده ها شناخته شده است. زیرا تمام چربی های تزریقی از بدن خود بیمار تهیه می شوند و امکان واکنش های سیستمیک و حساسیتی به کمترین حد ممکن می رسد.

ویژگی های بهترین دکتر تزریق چربی درتهران

بهترین دکتر برای تزریق چربی باید ویژگی های زیر را داشته باشد تا بتوانید به راحتی و خیال آسوده عمل تزریق چربی را انجلم دهید

-سواد و تخصص لازم را دراین زمینه داشته باشد.

-عمل های موفقیت آمیزی انجام دهد.

-سلامتی و زیبایی بیمار را بر منافع شخصی خود ترجیح دهد.

-خوش اخلاق و خوش برخورد باشد تا بیمار بتواند با روحیه و انرژی اقدام به عمل کند، زیرا همین امر می تواند از استرس و اضطراب بیمار بکاهد.

-تسلط کافی به تمامی تکنیک های به روز دنیا داشته باشد و آن ها را برای بیماران خود به کار بگیرد.

-در دریافت هزینه های ویزیت و دستمزد با انصاف باشد.

 

 

چگونه می توان بهترین دکتر تزریق چربی را پیدا کرد؟

برای اینکه بتوان بهترین پزشک تزریق چربی را پیدا کرد راه های زیادی وجود دارد در ابتدا بهتر است با کسانی که این عمل را انجام می دهند، مشورت داشته باشید .. تعداد عمل های تزریق چربی موفق قبلی هم می تواند بیانگر توانایی پزشک مورد نظر باشد. بهترین جراح تزریق چربی باید دراین  زمینه  تبحرومهارت لازم را داشته باشد.

 

 

 

بهترین دکترتزریق ژل در تهران

برای انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل در تهران باید به برخی  نکات توجه کنید تا بتوانید یک انتخاب خوب داشته باشید و ازانجام تزریق ژل خود احساس رضایت داشته باشید. به عنوان مثال پزشک شما باید فعالیت طولانی و موفق با حداقل عوارض در این زمینه داشته باشد.

 

به عنوان مثال بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران باید  مهارت کافی در انجام عمل، دادن مشاورات لازم قبل از عمل، تزریق ژل توسط خود پزشک، انجام عمل در جلسه اول وعدم نیاز به رفع نواقص در جلسات بعدی همچنین شناخت کافی پزشک از زیبایی صورت واستفاده به اندازه و ژل مرغوب از ویژگی های بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران می باشد.

 

بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران، چه نوع ژلی را استفاده می کنند

 

بیشتر ژل های تزریقی برای لب ازهیالورونیک اسید ساخته شده اند. هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی است که در بدن یافت می شود و به افزایش حجم لب فرد کمک می کند.

 

پزشکان تنها از فیلرهای هیالورونیک اسید برای لب استفاده می کنند. امروزه اغلب پزشکان از فیلرهیالورونیک  مورد استفاده قرار می دهند  زیرا گزینه های جدید ایمن تر بوده و مدت زمان بیشتری دوام می آورند.

 

این نوع ژل نتایج بسیار متفاوت دارند  و احتمال ایجاد عوارض جانبی کمتری دارند. فیلرهای هیالورونیک اسید می توانند با افزودن شکل، ساختار و حجم، لب های شما را زیباتر کنند، بنابراین بهترین انتخاب برای پزشکان و بیماران هستند.

 

دوره نقاهت تزریق چربی

تنها برش  لازم در این روش، برای لیپوساکشن است و زمانی که چربی از بدن فرد گرفته می شود. از آن جایی که این روش کم تهاجمی است، دوره نقاهت بسیار کوتاهی را به همراه دارد و بیمار قادر به انجام کارهای روزانه خود خواهد بود.

-توصیه می شود بیمار یک هفته در منزل استراحت کند تا روند ترمیم به خوبی طی شود.

-مشاهده التهاب و کبودی در ناحیه کاملا طبیعی است و بعد از گذشت چند روز، برطرف خواهد شد.

-در صورت بروز درد، مصرف داروهای مسکن توصیه می شود.

-نتایج نهایی تزریق چربی، بعد از گذشت شش ماه مشخص می شود.

 

بهترین دکتر تزریق چربی درتهران

کاندیدای مناسب برای عمل تزریق چربی

حتی اگر شما یک دکتر خوب برای تزریق چربی انتخاب کنید، اما کاندیدای مناسبی برای انجام این عمل زیبایی نباشید، نتیجه نهایی چندان مطلوب نخواهد گرفت. در عمل زیبایی تزریق چربی، دو جراحی به صورت همزمان انجام می‌شود. چرا که بخشی از بدن شما لاغرتر و بخشی دیگر حجیم‌ترخواهد شد. بنابراین، در صورتی که چربی به اندازه کافی در بدن شما وجود داشته باشد، این عمل به خوبی نتیجه می‌شود.

نکاتی که در انتخاب بهترین دکتر تزریق چربی درتهران باید بدانید

-پزشک متخصص تزریق چربی باید قبل از اقدام به تزریق چربی ، از صحت سلامت فرد با بررسی های لازم ، اطمینان حاصل نماید .

-بهترین دکتر تزریق چربی ، از روش ها و تکنیک های اصولی و استاندارد که ایمن و پر بازده هستند ، جهت تزریق چربی استفاده می کند ، توصیه های مراقبتی قبل و بعد از تزریق چربی ، نحوه ی انجام عمل و هزینه ی واقعی عمل را به طور کامل برای بیمار تشریح می نماید .

 

بهترین دکتر تزریق چربی روند بهبودی و همچنین تاثیرات تزریق چربی در بدن فرد را با انجام ویزیت های منظم تا رسیدن به نتیجه ی مطلوب تحت نظر خواهد داشت و در صورت نیاز فرد به درمان های تکمیلی ، به چنین درمان هایی برای بیمار نیز اقدام خواهد نمود .

 

-آگاهی از سطح توقعات بیمار از عمل زیبایی تزریق چربی ، و ایجاد انتظارات واقع بینانه از این عمل از وظایف یک پزشک متخصص تزریق چربی است.

 

بهترین دکتر تزریق چربی درتهران

 

آخر باید گفت که مهارت و توانایی پزشک در نحوه استخراج چربی و تزریق آن به نواحی مورد نظر، بسیار مهم است. زیرا این عمل یکی از حساس ترین عمل های زیبایی محسوب می شود و باید از روش های مناسب استفاده کرد و آن را با دقت انجام داد تا به ناحیه ای از بدن آسیبی وارد نشود.

 

بنابراین این عمل بسیار حساس و ظریف را بر عهده افراد کم تجربه و بی تخصص نگذارید، زیرا کوچک ترین اشتباهی می تواتند خساراتی زیان بار به شما وارد کند.

دکتر فرخ سواددار

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید