بهترین جراح پروتزسینه در تهران

بهترین جراح پروتزسینه در تهران

بهترین جراح پروتزسینه در تهران

بهترین جراح پروتزسینه در تهران باید دقت کافی برای انتخاب نوع پروتز را داشته باشد تا پستان ها در بهترین شرایط بعد از جراحی قرار بگیرند . تقارن سازی سینه ها یکی از وظایف یک جراح زیبایی پستان می باشد. یک جراح خوب پروتز سینه باید با دقت تقارن بین سینه ها را برقرار کند تا زیبایی اندام دو چندان شود.

 

 

بهترین جراح پروتزسینه در تهران

 

محل قرار گیری پروتز پستان در سه منطقه می تواند باشد و انتخاب آن توسط جراح پروتز سینه انجام خواهد گرفت.بهترین جراح پروتزسینه در تهرانباید قبل از هر اقدامی تمام موارد و شبهات ذهن مراجعه کنندگان را مرتفع سازد . بهترین مشاوره را قبل از انجام جراحی سینه انجام دهد.

 

آنچه باید قبل از جراحی پروتز سینه بدانید

 

عمل جراحي پروتز سينه( بزرگ كردن سينه) تنها يك روش جراحي ساده نمي باشد ، بلكه فرايندي است كه شامل 4 مرحله مي باشد:

-آموزش جامع بيمار و گرفتن رضايت نامه اگاهانه

-ارزيابي بیمار قبل از عمل

-تكنيك جراحي صحيح با بهبودي سريع

– آموزش هاي مراقبت های لازم بعد از عمل

جراح و بيمار بايد به اين درك متقابل برسند كه سايز و نوع پروتز سینه صرفا براساس تمايل وخواسته بيمار انتخاب نمي شود، بلكه در اين انتخاب عواملی نظير ابعاد پستان وخصوصيات بافتی ان نيز دخالت دارند. بيمار بايستی متوجه محدوديت های پوشش بافتی پستان خود باشد و اينكه انتخاب پروتز مستلزم در نظر گرفتن شكل و توپوگرافی پستان اواست.

 

در جلسه مشاوره تصاوير و خصوصيات فيزيكي بيمار بررسی می شود تا عدم تقارن و حدود آناتوميک پستان ها كه بر انتخاب نوع پروتز تاثير مي گذارند، مشخص شود. در جلسه مشاوره در مورد انواع پروتز سیلیکونی يا اب نمكي، گرد يا اناتوميك، صحبت مي شود و توضيح داده مي شود كه خصوصيات بدني و بويژه بافتي پستان فرد چه تاثيراتي را مي تواند بر روي انواع پروتزها داشته باشد.

 

 

در چه مواردی از پروتز سینه استفاده می شود؟

– تمایل فرد برای بزرگ کردن اندازه سینه

– اصلاح ناهنجاری مادرزادی سینه که در آن یک یاهر دو سینه رشد کافی نداشته اند

-اصلاح تفاوت اندازه سینه ها

-اصلاح کاهش سایز سینه به دنبال حاملگی ، شیردهی یا کاهش وزن شدید

-برای بازسازی سینه به دنبال جراحی مانند سرطان سینه یا تروما

 

در انتخاب بهترین جراح پروتزسینه در تهران چه فاکتورهایی موثر است

 

 

 

داشتن تخصص جراح سینه

اولین و مهمترین فاکتور در انتخاب جراح سینه توجه به مدرک و درجه علمی وی است. بهترین جراح پروتز سینه در تهران باید دارای برد تخصصی بوده و تمامی مراحل آموزشی را دراین زمینه طی کرده باشد. اخذ مدرک معتبر نشان دهنده تخصص جراح در زمینه جراحی سینه است.

 

 

داشتن مهارت و تجربه

برای انتخاب جراح خود زمان بسیاری را برای تحقیق از موارد رضایت و نارضایتی جراحی های پیشین وی صرف کنید. برای این کار بهتر است لیستی از پزشکان را انتخاب کرده و با مراجعه به مطب آن ها از افرادی که  جراحی انجام داده اند  درباره رضایت و یا نارضیاتی جراحی بپرسید. این کار به شما کمک می کند تا راحت تر پزشک خود را انتخاب کنید.

اگر فرصت کافی برای انجام این کار را ندارید می توانید با مشاهده نمونه کار های پروتز سینه جراح مورد نظر، جراحی های او را ارزیابی کنید.

دقت داشته باشید آنچه یک جراح سینه را در زمره بهترین ها قرار می دهد انجام تعداد بالای جراحی های موفقیت آمیز است. بنابراین برای جراحی سینه به جراحان کم تجربه مراجعه نکنید.اغلب جراحان نامی را می توانید با سرچ عبارت بهترین جراح پروتز سینه می توانید پیدا کنید.

 

بهترین جراح پروتزسینه در تهران

نقش بهترین دکتر پروتزسینه درتهران

بهترین دکتر پروتز سینه باید دارای مشخصاتی به شرح ذیل باشد

-قبل از جراحی جلسه ای مشاوره با فرد متقاضی پروتز سینه دارد . در این جلسه درباره معایب و مزایای این جراحی و مراقبت های لازم بعد ازعمل اطلاعاتی به بیمار بدهد.

-به بررسی دقیق سینه ها بپردازد و در صورتی که فرد دارای شرایط لازم برای عمل نمی باشد او را در جریان می گذارد .

-از بهترین مارک پروتز سینه برای عمل استفاده می کند.

-قبل از جراحی مناطقی که باید برش داده شود اندازه گیری کرده و نشانه گذاری شود.

 

بهترین جراح پروتزسینه در تهران چه ویژگی هایی دارد ؟

برای اینکه صدمات و عوارض ناشی از جراحی سینه  شما به حداقل میزان خود برسد جراحی سینه را نزد یک فوق تخصص پلاستیک انجام دهید.جراح سینه باید این ویژگی ها را دارا باشد.

از ویژگیهای مهم جراح سینه خوب این است که قبل ازهر اقدامی هدف فرد را ازانجام  جراحی سینه در این زمینه  جویا شود و بهترین روش را برای جراحی بیمارانتخاب کند و در جلسه مشاوره یک دیدگاه کلی از نتیجه جراحی سینه به فرد ارائه دهد.

بهترین جراح پروتز سینه درتهران باید با صبر و حوصله تمام سوالات فرد را در رابطه با جراحی سینه پاسخ دهد و در مورد اقدامات قبل از جراحی  و بعد از جراحی سینه توصیه های لازم را به بیمار ارائه دهد.

از ویژگی های مهم دیگر جراح پروتز سینه درتهران این است که سلامتی فرد را بدون در نظر گرفتن منافع مالی در اولویت کار خود قراردهد.و جراح سینه خوب ،باید اندام و چارچوب کلی بدن بیمار را قبل از هر کاری مورد بررسی  قرار دهد تا بهترین روش را برای ایجاد نتیجه انتخاب نماید.

 

 

 

 

بهترین دکتر پروتز سینه در تهران را چگونه انتخاب کنیم ؟

 

متقاضیان جراحی سینه می توانند برای یافتن  بهترین دکتر پروتز سینه در تهران ازبین  دوستان و اطرافیان پرس و جو کنند و یا اینکه با جستجو دراینترنت لیستی از جراحان سینه موفق را در این زمینه تهیه نمایند و با مراجعه به سایت جراحان زیبایی سینه پزشکان مختلف را از لحاظ میزان  تخصص ، مهارت و میزان تجاربی که دارند مورد بررسی قرار دهید ودرنهایت بهترین دکتر پروتز سینه در تهران را انتخاب کنید.

همچنین افراد می توانند به مطب جراح سینه مورد نظرخود بروند و نمونه کارهای مراجعین قبلی را ببینید و با نحوه کار پزشک مورد نظر خود در این زمینه آشنا شوند و همچنین با بیمارانی که در فواصل زمانی مختلف پس از جراحی سینه به مطب آمده اند صحبت کنید و میزان رضایت افراد را از انجام عمل جویا شوید تا بتوانند تصمیمم درست را جراحی داشته باشید.

 

 

دکتر فرخ سوادار

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید