بهترین جراح سینه درتهران

بهترین جراح سینه درتهران

بهترین جراح سینه درتهران

بهترین جراح سینه درتهران با مهارت و تجربه خود در زمینه  جراحی سینه و همچنین آشنایی با روش های مدرن پزشکی جراحی سینه را انجام می دهد وبرای اینکه در این جراحی به نتایج مطلوب تربرسند توصیه های لازم را قبل از جراحی به بیمار گوشزد می کنند.

 

 

بهترین جراح سینه درتهران

 

بهترین جراح سینه در تهران باید جراحی سینه را متناسب با  شرایط و وضیعت جسمانی هر فرد انجام دهد و بهترین راه وروش  را برای هر فرد انتخاب نماید. همچنین پزشک شما قبل از اقدام به عمل جراحی سینه در مورد سابقه مصرف دارو خاص یا داشتن بیماری خاص بیماررا مورد بررسی قرار دهد.

نقش بهترین جراح سینه در تهران

بهترین جراح سینه در تهران باید مشخصات و ویژگی هایی داشته باشد که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

– بهترین جراح سینه در تهران باید قبل ازجراحی ،جلسه مشاوره ای با بیمار داشته باشد و در این جلسه درباره معایب و مزایای این جراحی و مراقبت های لازم بعد از جراحی  اطلاعات لازم را به بیمار بدهد.

 

– بهترین جراح سینه در تهران ،سینه های بیمار را به دقت بررسی  می کند و اگرتشخیص دهد  که فرد برای عمل شرایط لازم را ندارد به بیمارقبل ازهر اقدامی گوشزد می کند.

-دکتر جراح سینه باید از بهترین مارک پروتز سینه برای جراحی استفاده نماید.

-دکترجراح سینه باید قبل ازجراحی ،مناطقی که می خواهد برش داده شود را نشانه گذاری کند.

دانش و تخصص بهترین جراح سینه درتهران

همان گونه که می دانید برای انجام انواع عمل‌های جراحی زیبایی باید به فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی مراجعه کرد. فوق تخصص زیبایی پزشکی است که یک دوره ۵ ساله را به‌طور ویژه برای انجام انواع عمل‌های زیبایی صورت و بدن گذرانده است. مراجعه به جراح غیرمتخصص و یا مراکز درمانی غیر معتبر، هم ریسک عوارض جراحی را افزایش می‌دهد و هم ممکن است در نهایت به نتیجه دلخواه خود نرسد.

 

 

بدون شک پزشکانی که در دانشگاه‌های مطرح ایران و دنیا تحصیل کرده و دانش به‌روزی دارند، گزینه‌های مناسب‌تری برای انتخاب به عنوان پزشک جراح زیبایی هستند. تحصیل در دانشگاه‌های مطرح و معتبر، این اطمینان را به شما می‌دهد که پزشک از دانش و تخصص کافی برخوردار است.

 

مهارت و تجربه بهترین جراح سینه

انجام عمل‌های زیبایی بسیار و ارائه عکس، فیلم یکی دیگر از نشانه‌های بهترین دکتر جراحی سینه است. به طورحتم پزشکی جراحی بیشتر انجام دهد در عمل های جراحی مهارت وتجربه بیشتری خواهد داشت .

اما این نکته را در نظر بگیرید که در بررسی نتایج هر عمل جراحی زیبایی باید به رعایت اصول دانش زیبایی‌شناسی و تناسب اندام، شرایط بدنی و خصوصی هر بیمار، خواست ذهنی و انتظار هر فرد از عمل خود و دیگر شرایط نیز توجه داشته باشید تا برای شما مشخص شود که آیا یک عمل جراحی زیبایی سینه به خوبی انجام شده است یا خیر.

 

 

کاندیدای مناسب جراحی سینه

 

1-سینه های شما در طول زمان به سینه ای پهن و بد فرم تبدیل شده باشد.

 

2- در صورتی که سینه های شما شکل و حجم خود را از دست داده اند.

 

3-افرادی که سینه های کوچکی دارند ویا از بزرگی بیش از اندازه  سینه ها خود ناراضی هستند.

 

4-عدم تقارن بین سینه ها به گونه ای که یک سینه پایین تر از سینه ی دیگر قرار دارد .

 

5-سینه هایی که به صورت کشیده هستند و تمایل دارند گرد به نظر برسد .

 

 

 

بهترین جراح زیبایی سینه در تهران

بهترین جراح زیبایی سینه در تهران  نقش بسیار مهمی در جراحی سینه دارد زیرا جراحی سینه بر روی اندام و زیبایی فرد تاثیر به سزایی دارد. فرم سینه عمل شده بعد از عمل سینه ، باید باعث رضایت فرد شود و به زیبا تر شدن اندام فرد کمک کند.

بنابراین در جراحی هایی چون ماموپلاستی یا کوچک کردن سینه و پروتز سینه یا بزرگ کردن سینه تناسب سینه با دیگر اجزای اندام بسیار مهم است .

انجام جراحی سینه توسط یک جراح سینه ماهر در کاهش استرس بیمار نیز نقش دارد.برخی بیماران به فرم سینه بعد از جراحی سینه حساسیت زیادی نشان می دهند و تنها اطمینان به مهارت یک جراح سینه می تواند منجربه کاهش حساست و استرس شود.

 

 

 

 

خصوصیات بهترین جراح سینه درتهران

 

بانوانی که تصمیم به انجام جراحی سینه دارند، به دنبال راهکار مختلفی برای یافتن بهترین جراح سینه هستند. فرد با مراجعه حضوری به مطب جراح فوق تخصص پلاستیک و انجام مشاوره حضوری و دیدن افرادی که قبلا جراحی سینه را انجام داده اند، می توانند میزان رضایت افراد را از انجام جراحی سینه جویا شوند.

جراح سینه باید قادر به انجام روش های مختلف، متناسب با بدن هر فرد به کوچک کردن و بزرگ کردن و فرم دهی و زیبا نمودن ظاهر سینه باشد.

جراح فوق تخصص پلاستیک ابتدا هدف فرد را از انجام جراحی سینه مورد بررسی قرار می دهد و دیدگاه کلی از جراحی سینه به فرد می دهد تا فرد بتواند راجع به انجام جراحی سینه تصمیم گیری صحیح نماید.

 

 

 

بهترین جراح سینه با توجه به مهارت و تجربه خود در روش های مدرن پزشکی به درمان بیمار می پردازد و برای دستیابی به نتایج مطلوب و رضایتمندانه توصیه های لازم را به فرد بازگو می نماید.

جراح سینه قبل از اقدام به عمل جراحی سینه فرد متقاضی را در مورد سابقه مصرف دارو یا داشتن بیماری خاص مورد بررسی قرار می دهد.

چگونه بهترین جراح سینه درتهران را انتخاب کنیم

 

متقاضیان جراحی سینه می توانند برای یافتن بهترین جراح سینه  از دوستان و اطرافیان پرس و جو کنند و یا اینکه در اینترنت سرچ کنند و لیستی از جراحان سینه موفق را تهیه نمایند و همچنین به سایت جراحان زیبایی سینه مراجعه کنند و پزشکان مختلف  را از نظر میزان تخصص ، مهارت و میزان تجاربی که دارند مورد بررسی قرار دهند.

 

روش دیگر هم این است که به مطب جراح سینه مورد نظر بروند و نمونه کارهای داخل مطب را ببینند و با نحوه کار پزشک مورد نظر آشنا شوند و همچنین با بیمارانی که در فواصل زمانی مختلف بعد از جراحی سینه به مطب آمده اند صحبت کنند و میزان رضایت افراد را از انجام عمل جویا شوند تا بتوانند بهترین تصمیم را بگیرند.

 

 

دکتر فرخ سواددار

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید