بهترین جراح بینی گوشتی تهران

بهترین جراح بینی گوشتی تهران

بهترین جراح بینی گوشتی تهران قالب غضروفی هرم بینی را به میزان نیاز تقویت می کند و پایه غضروفی مناسبی برای آن گذاشته می شود،که بینی در آینده دچار افتادگی نشود. در عین حال سایز بینی نسبت به قبل کوچکتر شده و هماهنگی آن با سایر اجزای صورت بهتر خواهد شد.

 

 

 

به یاد داشته باشید که بینی های گوشتی زمان جا افتادن طولانی تری را نیاز دارند. وبهترین جراح بینی گوشتی تهران باید به خوبی در ارتباط با فرم بینی پس از جراحی بینی گوشتی با بیماران صحبت کند و دید واقع گرایانه ای به آن ها بدهد.

 

همچنین متقاضیانی که بینی گوشتی دارند باید بدانند که انجام جراحی بینی گوشتی به نسبت بینی استخوانی کمی سخت است و باید در انتخاب جراح بینی دقت بیشتری داشته باشند.

افرادی که بینی گوشتی دارند درمورد نتیجه جراحی بینی گوشتی نظرات منفی بسیاری شنیده اند و به نسبت دیگر افراد نگرانی بیشتری درباره ی نتیجه جراحی زیبایی بینی گوشتی دارند.

انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی تهران یکی از مهم ترین اقدامات برای کسانی که قصد جراحی بینی زیبایی دارند، می باشد. بینی گوشتی بینی با پوستی ضخیم و استخوان و غضروف ضعیفی می باشد.

 

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی تهران

 

یکی از مهمترین ویژگی ها در انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی تهران ،دارا بودن مهارت و تجربه کافی جراح می باشد. بهترین جراح بینی گوشتی تهران باید به صورت کامل اقدامات لازم قبل و بعد از انجام جراحی بینی گوشتی را که مهمترین وظیفه های جراح بینی است را برای بیمار بازگو کند.

همچنین انجام جراحی های  زیاد موجب کسب تجربه و مهارت پزشک می شود و می توان با توجه به این موضوع بهترین جراح بینی گوشتی تهران را انتخاب کنید.

 

-بهترین جراح بینی گوشتی تهران باید بتواند بیماران را از نتایج جراحی اش راضی نگه دارد . همچنین برای انتخاب جراح بینی فرد باید نمونه کار های پیشین جراح بینی را ببینید.وجراح بینی باید بتواند به بیمارش  در رابطه با  مراحل جراحی بینی توضیحات کاملی بدهد.

 

 

اگر جراح خوب بینی گوشتی انتخاب نکنیم چه می شود ؟

 

در همه جراحی ها چه درمانی و چه زیبایی به دلیل تغییراتی که در ساختار بدن ایجاد می شود ، بعد از جراحی عوارضی مشاهده می کنید  که اغلب موقتی هستند . اما برخی از عوارض تا سال ها و یا حتی تا پایان عمر همراه فرد هستند. در جراحی بینی نیز اگر این جراحی به خوبی انجام نشود در کنار عوارض موقتی مانند تورم و کبودی که به مررور خوب می شوند ممکن است عوارض دیگری نیز در فرد ایجاد شود.

 

مهمترین این عوارض ، کاهش حس بویایی و  اختلال در تنفس و یکسان نبودن پره های بینی و افتادگی نوک بینی به دلیل برداشتن غضروف زیاد است. مهارت دکتر در کاهش این عوارض کمک کننده خواهد بود.

جراحی و معاینه بینی گوشتی چگونه می باشد؟

 

در معاینه بینی گوشتی بهترین جراح بینی گوشتی تهران تمامی سوابق بیماری و مصرف دارویی بیمار پرسیده می شود و جراح بینی آزمایشاتی را برای فرد می نویسد.

 

جراح بینی در روز جراحی بینی گوشتی یکی از روش های جراحی بینی باز یا جراحی بینی بسته را انتخاب می کند.

 

بهترین جراح بینی گوشتی تهران

 

امروزه اکثر جراحان بینی به دلیل ویژگی های جراحی بینی باز ، از این روش برای جراحی رینوپلاستی استفاده می کنند.

 

در حین جراحی بینی ، جراح بینی تمامی انتظارات بیمار را در نظر می گیرد و با حفظ عملکرد بینی تغییرات مورد نیاز را اعمال می کند.

جراح بینی عروسکی در تهران

جراح بینی عروسکی در تهران باید مهارت بسیار بالایی داشته باشد ودر گالری سایت جراح می توانید نمونه کارهای جراحی بینی  فانتزی را مشاهده نمایید ، افرادی که متقاضی این نوع از جراحی هستند باید توجه نمایند که بعد از جراحی فرم بینی متناسب با سایر اجزای دیگر صورت آن ها باشد در این صورت است که می توانند از نتیجه جراحی بین خود راضی باشند.

در جراحی بینی فانتزی بینی بسیار نازک می شود و نسبت به حالت طبیعی قوس بیشتری در این نوع از بینی ها داده می شود ، بنابرین

جراح بینی عروسکی در تهران برای ایجاد این تغییرات باید ظرافت و مهارت بیشتری را بکار بگیرد به همین علت است که متقاضیان انجام این جراحی باید در انتخاب جراح بینی خود دقت نمایند .

ممکن است بعد از جراحی فانتزی به علت کوچک کردن و سربالا کردن بینی مشکلات تنفسی ایجاد می شود ، در صورتی که در انتخاب جراح بینی دقت شود احتمال بروز این عارضه بسیار کاهش پیدا می کند

 

البته به این نکته توجه داشته باشید در هر نوع بینی امکان جراحی فانتزی بینی وجود ندارد، در بینی هایی از نوع گوشتی که ظاهر پهنی دارند و دارای غضروف های ضعیفی هستند نمی توان فرم فانتزی و عروسکی در بینی ایجاد کرد بنابرین به هیچ عنوان برای انجام این جراحی انتظارات نابه جا نداشته باشید.

 

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران باید اطلاعات لازم را در زمینه جراحی به بیماربدهد.نتیجه جراحی بینی برای بیشتر مراجعین نتیجه رضایت بخشی دارد.

 

 

به دلیل ویژگی های بینی استخوانی ، جراحی آن ها ساده تر از جراحی بینی گوشتی می باشد ؛ تنها مشکلی که ممکن است جراح بینی ، را در جراحی بینی استخوانی با چالش رو به رو کند وجود پوست نازک آن ها می باشد ، زیرا پوست نازک ریزترین ایرادات را نشان می دهد ، از این رو جراحان بینی باید در انجام جراحی بینی استخوانی بسیار دقت کنند.

انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در تهران در نتیجه جراحی بینی بسیار تاثیرگذار می باشد. جراح بینی لازم است پیش از عمل بینی، به بررسی کامل بینی پرداخته و بهترین تکنیک را برای جراحی بینی انتخاب کند به طوری که بینی فرد با سایر اجزای صورتش متناسب باشد و زیبایی او را دوچندان کند. همچنین جراحی بینی استخوانی با جراحی بینی گوشتی متفاوت است.

 

 

 

 

جراحی بینی استخوانی معمولا بهترین نتایج را برای بیمار در بر دارد.تقریبا همه ما شنیده ایم که عمل جراحی بینی برای بینی های استخوانی بدون مشکل انجام می شود.بینی که دارای قوز استخوانی و نیز غضروف محکمی است بینی استخوانی یا غضروفی نامیده  می‌شود.

قوزروی بینی  به دلایل مختلفی ایجاد می شود که مهمترین آنها ارثی می باشد و یا در صورت شکستگی ها ایجاد می شوند.البته رشد بیش از حد غضروف و استخوان بینی نیز برآمدگی یا قوز بینی را ایجاد می کند.

دیدگاه خود را بنویسید